MARDOM DECOR PREMIUM

Czym jest usługa Mardom Decor Premium?

Na specjalne życzenie naszych klientów listwy z kolekcji Elite pokrywamy ekskluzywną powłoką SupremeSatin®. Ten innowacyjny lakier o właściwościach wygładzających, wodoodpornych i ułatwiających absorpcję farby nadaje produktom nieskazitelny wygląd. Największą zaletą powłoki SupremeSatin®  jest elegancja listew, które zachwycają satynową głębią, śnieżną bielą i idealną gładkością. Z powłoki w łatwy sposób można usunąć wszelkie zanieczyszczenia, a skład produktu zadowoli zwolenników ekologicznych rozwiązań.

Dla kogo dedykowane są listwy Mardom Decor Premium?

Efekt uzyskany w wyniku nałożenia powłoki SupremeSatin® nadaje produktom nieskazitelnego wyglądu, co wywiera ogromny wpływ na całą aranżację wnetrza. Z tego powodu listwy Premium najczęściej wykorzystywane są w prestiżowych obiektach usługowych, takich jak: hotele, restauracje, sale weselne, apartamenty itp. Listwy nie wymagają dodatkowego malowania, co znacznie przyspiesza i ulatwia proces remontu.

Czy listwy Mardom Decor Premium są trwałe i praktyczne?

Listwy Mardom Decor Premium należą do kategorii najbardziej ekskluzywnych listew dekoracyjnych dostępnych na rynku. W procesie produkcyjnym zadbaliśmy o każdą warstwę produktu, tworząc go z najlepszych gatunkowo komponentów. Listwy są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz mogą być poddawane łatwemu czyszczeniu przy użyciu wody i ściereczki.