Biuro

MARDOM SP. Z O.O.

ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
NIP: 725-18-46-123

SHOWROOM I BIURO OBSŁUGI KLIENTA

pn-pt: 9 - 17 | sob: 10 - 14
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź

tel.: +42 678 67 86
fax: +42 678 67 87 | +42 672 10 80
kom.: +48 728 369 525 | +48 728 368 532 

mardom@mardom-sp.pl
mardomdecor@mardom-sp.pl

MARKETING, PROMOCJA, REKLAMA

Justyna Gibka
e-mail: justyna.gibka@mardom-sp.pl
kom.: +48 664 060 805

EXPORT DEPARTMENT

Magdalena Kowalska
e-mail: m.kowalska@mardom-sp.pl
kom.: +48 600 134 772

REKLAMACJE PRODUKTÓW

Agnieszka Żukowicz
e-mail: salon@mardom-sp.pl
kom.: +48 666 026 564

REKLAMACJE W TRANSPORCIE

Joanna Plesińska
e-mail: mardom@mardom-sp.pl
kom.: +48 728 369 525

DORADCY KLIENTÓW

Adam Habisiak
e-mail: adam.habisiak@mardom-sp.pl
kom.: +48 882 079 223

Bartosz Wanowski
e-mail: b.wanowski@mardom-sp.pl
kom.: +48 664 060 802 

Sławomir Kulesza
e-mail: slawek.kulesza@mardom-sp.pl
kom.: +48 691 712 477

Marcin Dworecki
e-mail: marcin.dworecki@mardom-sp.pl
kom.: +48 664 060 806

Andrzej Kukułka
e-mail: a.kukulka@mardom-sp.pl
kom.: +48 608 060 101

DORADCA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

Katarzyna Otrembska
e-mail: katarzyna.otrembska@mardom-sp.pl
kom.: +48 606 562 370

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane