Kim jesteśmy?

Mardom Decor to firma, która powstała z fascynacji nieograniczonymi możliwościami aranżacji wnętrz, jakie daje zastosowanie sztukaterii.

Naszą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych pomieszczeń pełnych wyjątkowej atmosfery. Oferujemy szeroki wybór sztukaterii, zaprojektowanej  przez najlepszych polskich designerów. Kreujemy unikalne, zgodne z trendami wzory - od nigdy nie wychodzącego z mody minimalizmu, przez nowoczesne akcenty, po klasyczne zdobienia i bogate ornamenty.

Puść wodze fantazji, uwolnij swój potencjał i stwórz wnętrze spełniające Twoje najśmielsze oczekiwania.

TRADYCJA

Od ponad 10 lat tworzymy produkty zaspokajające zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Ciągle udoskonalamy nasze projekty, dostosowując je do zmieniających się wymagań, jakie stawia przed nami stale ewoluująca sztuka urządzania wnętrz.

Każdego dnia budujemy naszą historię.

ZESPÓŁ

Najważniejszym i najcenniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie. Umiejętności i zaangażowanie pracowników stanowią podstawę naszego sukcesu. Zespół Mardom Decor to specjaliści w dziedzinie architektury wnętrz, produkcji i sprzedaży, połączeni wspólną ideą zbudowania najlepszej oferty na  europejskim rynku

ODPOWIEDZIALNOŚĆ  I  WIARYGODNOŚĆ

Dbamy o trwałe relacje z naszymi Klientami i Przedstawicielami, kierując się zasadami uczciwej współpracy i partnerstwa. Działamy zgodnie z dobrymi praktykami biznesowymi, rzetelnie i sprawnie wypełniając nasze zobowiązania. Cechuje nas uprzejma i otwarta komunikacja oraz przejrzystość działań. Zapewniamy bezpieczne warunki pracy w profesjonalnym zespole i przyjaznym środowisku.

ENTUZJAZM

Każdy nowy produkt  traktujemy jak niepowtarzalne wyzwanie. Podchodzimy do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem na każdym etapie - począwszy od projektu, poprzez wykonanie aż po dystrybucję. Wciąż wzbogacamy naszą ofertę aby dać Ci jak największą swobodę w kreowaniu otaczającej Cię przestrzeni.

ROZWÓJ

Nasza kreatywność i doświadczenie zapewniają dynamiczny rozwój marce Mardom Decor. Dzięki konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów systematycznie rozbudowujemy sieć przedstawicieli i poszerzamy gamę produktów. Stale doskonalimy nasze umiejętności i podnosimy kwalifikacje, mając świadomość, że każdy członek zespołu odgrywa ważną rolę w kształtowaniu jakości naszej sztukaterii.