Co nas wyróżnia?

JAKOŚĆ

To największy atut sztukaterii Mardom Decor, zachowany dzięki dbałości o każdy szczegół, stosowaniu wysokogatunkowych materiałów i wykorzystywaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Oprócz walorów estetycznych, kluczowych w naszej branży, wielką wagę przywiązujemy do jakości obsługi. Zawsze pamiętamy o przyjaznym podejściu do każdego Klienta i Partnera.

Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

KREATYWNOŚĆ

Piękne wnętrza to nasza pasja. Z radością dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą i pomysłami, pozwalającymi stworzyć odpowiednią atmosferę - nowoczesną, stylową, przytulną lub nastrojową. Oferujemy Ci funkcjonalne rozwiązania, umożliwiające zaprojektowanie oryginalnego wnętrza, dostosowanego do Twojego indywidualnego gustu.

OTWARTOŚĆ

Mardom Decor Atelier jest odpowiedzią na wyjątkowe potrzeby naszych Klientów, dla których opracowujemy oryginalne i innowacyjne projekty. Dajemy Ci możliwość uczestniczenia w tworzeniu niespotykanych produktów, charakteryzujących się unikatowym wzornictwem i kolorystyką. Elastycznie dostosowujemy się do Twoich indywidualnych wizji i oczekiwań, tworząc sztukaterię skrojoną na Twoją miarę.

TROSKA O ŚRODOWISKO

Dostosowujemy procesy, technologię i organizację pracy do wymogów ochrony środowiska naturalnego. Aby zmniejszyć nasze oddziaływanie na środowisko, redukujemy ilość odpadów oraz ograniczamy zużycie wody i energii, obniżając emisję CO₂.