Osiągnięcia

Współpracujemy z wymagającymi Klientami, ceniącymi najwyższą jakość i doświadczenie. Ciągłe doskonalenie produktów Mardom Decor owocuje uznaniem wśród konsumentów i profesjonalistów, a każda zdobyta nagroda motywuje nas do stawiania sobie kolejnych wyzwań. Naszym celem jest wyznaczanie najwyższych standardów w sferach jakości i estetyki.

RED DOT DESIGN AWARD 2016

Nasza listwa oświetleniowa QL002 zyskała uznanie jurorów i otrzymała "Oscara Designu" - nagrodę w najbardziej prestiżowym konkursie wnętrzarskim. Jury składające się z ekspertów w dziedzinie designu wybrało największe innowacje wzornicze, kierując się kryterium funkcjonalności, stopniem innowacyjności, jakością oraz walorami ekologicznymi.

Konkurs Red Dot Design Award, którego historia sięga 1955 roku jest największym i najbardziej prestiżowym konkursem w branży wnętrzarskiej. Od blisko 60 lat pożądana przez projektantów "Czerwona Kropka" jest szanowanym międzynarodowym znakiem wyjątkowej jakości w dziedzinie wzornictwa. O renomie konkursu świadczy zwiększająca się każdego roku ilość zgłaszanych produktów. W tegorocznej edycji o tytuł Red Dot Product Design ubiegało się 5200 firm z 57 krajów.

 

MUST HAVE 2017 ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Listwa podłogowa PURE zaprojektowana przez Tomka Rygalika otrzymała wyróżnienie w plebiscycie must have 2017 Łódź Design Festival. W konkursie wyróżnione zostają najlepsze produkty stworzone przez polskich projektantów i producentów, odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim designie.

Wyboru najlepszych projektów dokonuje Rada Ekspertów, w skład której wchodzą przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

 

DOBRY DESIGN 2015

Kolekcja Origami zdobyła  Nagrodę Konsumentów w prestiżowym konkursie organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. „Origami” zostało zaprojektowane przez polską designerkę Bogumiłę Zawadę, specjalizującą się w projektowaniu przemysłowym. Współpracując  z młodymi, zdolnymi projektantami  wprowadzamy na rynek świeżą i innowacyjną ofertę produktową.

Celem konkursu jest wyłonienie produktów cechujących się najciekawszymi rozwiązaniami projektowymi, wysoką funkcjonalnością i uniwersalnością. Kolekcja „Origami” doskonale wpisuje się we wszystkie powyższe założenia, będąc odpowiedzią na potrzeby współczesnych, wymagających klientów. Produkty, zaprojektowane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, dopasowują się do wnętrz o różnym charakterze.

 

StandOUT. WARSAW HOME 2016

II miejsce w konkursie na najlepsze stoisko targów Warsaw Home, organizowanym przez branżowy portal Exspace. Konkurs wyłania najlepsze stoiska targów, które swoją innowacyjnością i designem poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Mardom Decor pojawił się na targach Warsaw Home 2016 w ramach współpracy ze Studiem Rygalik (www.studiorygalik.com). Ekspozycja prezentowała listwy dekoracyjne z kolekcji PURE, zaprojektowane przez Tomka Rygalika, jednego z najbardziej uznanych projektantów przemysłowych.

W konkursie udział wzięły 33 wyróżnione firmy, a użytkownicy portalu Exspace przyznawanymi głosami wyłonili zwycięzców.

 

DIAMENT DESIGNU 2015

Listwa sufitowa QA001 z kolekcji Origami została doceniona w prestiżowym konkursie Diament Designu 2015 otrzymując nagrodę w kategorii Potencjał Rynkowy.

Konkurs Diament Designu 2015 organizowany jest w ramach Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Warsaw Build. Jego celem jest "promowanie i wspieranie polskich projektantów, dobrych pomysłów i rodzimych rozwiązań." Jury składające się z architektów oraz redaktorów magazynów wnętrzarskich oceniało zgłoszone projekty, przyznając tytuły w kilku kategoriach. Nagroda dla marki Mardom Decor w kategorii "Potencjał rynkowy" jest ogromnym wyróżnieniem, świadczącym o prawidłowych kierunkach rozwoju firmy oraz skutecznym i konsekwentnym realizowaniu celów.

Dążymy do tworzenia produktów atrakcyjnych wizualnie, ale przede wszystkim użytecznych i najlepszych jakościowo, dlatego cieszymy się, że specjaliści z branży ocenili Mardom Decor jako silną markę z potencjałem rozwoju na wielu rynkach.

 

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014

Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie "Konsumencki Lider Jakości 2014" w kategorii artykułów wykończenia wnętrz. Nagroda przyznawana jest przez Klientów, którzy oddanymi głosami dają wyraz swemu uznaniu dla określonych marek. Państwa zaufanie i zadowolenie stanowią filar i nadrzędny cel naszej działalności, a otrzymane wyróżnienie jest dla nas najlepszą motywacją do dalszego rozwoju i sięgania po coraz to nowe wyzwania. Nasze sukcesy nie byłyby jednak możliwe bez współpracy z wyjątkowymi Partnerami, którzy każdego dnia wspólnie z nami dokładają wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały oczekiwania Klientów. Dziękujemy!