Technologia

Nasze produkty wzbogacamy o różne technologie, które nadają im jeszcze większej funkcjonalności. W oparciu o sugestie i prośby naszych klientów opracowaliśmy systemy, które maksymalnie zwiększyły walory użytkowe naszych listew.


Mardom Decor Premium

Jest to ekskluzywna linia listew przypodłogowych pokrytych specjalną, satynową powłoką Supreme Satin. Powłoka nadaje listwom perfekcyjne, gładkie wykończenie, co wpływa na cały efekt aranżacji wnętrza. Listwy Mardom Decor Premium są w pełni wodoodporne i gotowe do bezpośredniego montażu, bez konieczności malowania ich farbą.


Technologia LightGuard®

Listwy oświetleniowe Mardom Decor posiadają unikalną technologię LightGuard zapobiegającą przebijaniu światła przez powierzchnię listwy. Efekt przebijania światła jest zjawiskiem normalnym, jednak znacznie wpływającym na niekorzystny efekt wizualny podświetlonej listwy. Do tej pory, aby go wyeliminować, konieczne było oklejanie listwy od wewnętrznej strony taśmą aluminiową. Listwy z technologią LightGuard całkowicie rozwiązały ten problem. Światło idealnie rozprasza się wokół listwy, bez punktowych widocznych przebić na jej powierzchni.

Technologia ScratchShield

Listwy przypodłogowe poddawane są wielu codziennym wyzwaniom. Doskonale to wiemy. Właśnie dlatego, opracowaliśmy innowacyjną technologię ScratchShield, która polega na ekstremalnym utwardzeniu listwy przypodłogowej. Różnica jest ogromna i zauważalna przy próbie zarysowania listwy ostrym narzędziem. Twardość listew z technologią ScratchShield jest o 24% większa niż standardowe listwy konkurencji. Pomiar twardości wykonywany jest twardościomierzem i wyrażony w skali Shore'a.

Listwy elastyczne "Flex"

Wiele wzorów naszych listew występuje w wersji elastycznej. Materiał, z którego wykonane są listwy elastyczne pozwala na montaż na półokrągłych lub bardzo nierównych ścianach. Listwa swobodnie wygina się, dzięki czemu możemy idealnie ułożyć ją na ścianie. Listwa fabrycznie występuje w kolorze jasnożółtym i nie jest pomalowana żadną farbą podkładową, która popękałaby podczas wyginania. Listwę Flex należy pomalować po montażu dowolną farbą wodną.

* Informacja o elastycznej wersji listwy znajduje się w tabelce pod każdym produktem.